RM04DTN3923
MFR.Part #
RM04DTN3923
JLCPCB Part #
C187968
Description
-55℃~+155℃ 392kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS