RM02FTN6191
MFR.Part #
RM02FTN6191
JLCPCB Part #
C240080
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS