RMS06JT391
MFR.Part #
RMS06JT391
JLCPCB Part #
C912517
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390Ω 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS