RM02FTN4302
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM02FTN4302
JLCPCB Part #
C240045
Description
-55℃~+125℃ 25V 43kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS