RLS12FTCR015
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RLS12FTCR015
JLCPCB Part #
C912761
Package
1206
Description
15mΩ 1W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS