RLP25FEGR075
MFR.Part #
RLP25FEGR075
JLCPCB Part #
C459689
Description
3W 75mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS