RM04JTN106
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM04JTN106
JLCPCB Part #
C162951
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS