RMS06JT390
MFR.Part #
RMS06JT390
JLCPCB Part #
C209238
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39Ω 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS