RLP25FECR050
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RLP25FECR050
JLCPCB Part #
C2930485
Package
2512
Description
1W 50mΩ Alloy Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS