RLM10JTSMR010
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RLM10JTSMR010
JLCPCB Part #
C393099
Package
0805
Description
10mΩ 500mW Current Sense Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS