RAS12JTN3R3
MFR.Part #
RAS12JTN3R3
JLCPCB Part #
C911487
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3Ω 500mW ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS