RM12FTN1581
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM12FTN1581
JLCPCB Part #
C188084
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS