CF06V2T3R15
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
CF06V2T3R15
JLCPCB Part #
C163108
Package
0603
Description
-20℃~+105℃ 0.089 0.8mm 1.6mm 24V 3.15A 50A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS