RN16T51R50F
MFR.Part #
RN16T51R50F
JLCPCB Part #
C172612
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 167mW 250V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL4.7mm Through Hole Resistors ROHS