XIHCELNANF-16.384MHZ
MFR.Part #
XIHCELNANF-16.384MHZ
JLCPCB Part #
C295074
Description
-40℃~+85℃ 16.384MHz 20pF Through Hole Crystal Oscillator ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS