XIHCELNANF-48MHZ
MFR.Part #
XIHCELNANF-48MHZ
JLCPCB Part #
C295085
Description
-40℃~+85℃ 20pF 48MHz Through Hole Crystal Oscillator ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS