XIHCELNANF-7.3728M
MFR.Part #
XIHCELNANF-7.3728M
JLCPCB Part #
C117862
Description
-40℃~+85℃ 20pF 7.3728MHz Through Hole Crystal Oscillator ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS