WCM4532F2SF-121T30
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
WCM4532F2SF-121T30
JLCPCB Part #
C5362952
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 120Ω@100MHz 125V 2 3A 50V 50mΩ SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS