WCM3225F2SF-601T10
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
WCM3225F2SF-601T10
JLCPCB Part #
C192894
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 1A 2 200mΩ 50V 600Ω@100MHz SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS