SDSL10D50F-220M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
SDSL10D50F-220M
JLCPCB Part #
C305131
Package
SMD
Description
2.95A 2.9A 22uH 61mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS