TMPF 0403LR-3R3MN-ABD
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPF 0403LR-3R3MN-ABD
JLCPCB Part #
C17487880
Package
SMD,4.4x4.4mm
Description
28.6mΩ 3.3uH 5A 6.2A ±20% SMD,4.4x4.4mm Power Inductors ROHS