APO 322530NV-100M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
APO 322530NV-100M
JLCPCB Part #
C17582674
Package
1210
Description
1.13A 1.1A 10uH 340mΩ AEC-Q200 ±20% 1210 Power Inductors ROHS