TMPC 1004HV-1R0MG-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPC 1004HV-1R0MG-D
JLCPCB Part #
C17458434
Package
SMD,11x10mm
Description
18A 1uH 3.3mΩ 36A AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS