TMPA0603S-1R2MN-D
MFR.Part #
TMPA0603S-1R2MN-D
JLCPCB Part #
C305187
Package
SMD
Description
1.2uH 10A 14A 7.7mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS