TMPC0624H-100M-Z01-D
MFR.Part #
TMPC0624H-100M-Z01-D
JLCPCB Part #
C2880075
Package
SMD,7x6.6mm
Description
10uH 3.2A 5A 92mΩ ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS