TMPC0512HP-1R0MG-D
MFR.Part #
TMPC0512HP-1R0MG-D
JLCPCB Part #
C357179
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
1uH 26mΩ 5A 6A ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS