TMPA 2313SP-1R0MN-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPA 2313SP-1R0MN-D
JLCPCB Part #
C17452222
Package
SMD,23.5x22mm
Description
134mΩ 1uH 60A 70A ±20% SMD,23.5x22mm Power Inductors ROHS