TMPA 1707SP-4R7MN-D
MFR.Part #
TMPA 1707SP-4R7MN-D
JLCPCB Part #
C17602937
Package
SMD,17.8x16.9mm
Description
26A 26A 4.5mΩ 4.7uH ±20% SMD,17.8x16.9mm Power Inductors ROHS