FCM1608KF-471T03
MFR.Part #
FCM1608KF-471T03
JLCPCB Part #
C155066
Description
-55℃~+125℃ 1 350mA 450mΩ 470Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS