HPC 201610CF-100M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HPC 201610CF-100M
JLCPCB Part #
C17182865
Package
0806
Description
10uH 450mA 550mA 720mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS