HPC8040NF-4R7M
MFR.Part #
HPC8040NF-4R7M
JLCPCB Part #
C357085
Package
SMD,8x8mm
Description
19.5mΩ 4.7uH 5.3A ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS