TMPA1004S-470MN-D
MFR.Part #
TMPA1004S-470MN-D
JLCPCB Part #
C2880068
Package
SMD,11x10mm
Description
125mΩ 3.5A 47uH 4A ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS