HPC6045NF-4R7M
MFR.Part #
HPC6045NF-4R7M
JLCPCB Part #
C193818
Package
SMD,6x6mm
Description
26mΩ 4.7uH 4A 6.2A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS