HPC6045CF-4R7M
MFR.Part #
HPC6045CF-4R7M
JLCPCB Part #
C357075
Package
SMD,6x6mm
Description
3.3A 31mΩ 4.7uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS