TMPA 1707SP-2R2MN-D
MFR.Part #
TMPA 1707SP-2R2MN-D
JLCPCB Part #
C17577316
Package
SMD,17.8x16.9mm
Description
2.2mΩ 2.2uH 30A 32A ±20% SMD,17.8x16.9mm Power Inductors ROHS