HPC4018BM-100M
MFR.Part #
HPC4018BM-100M
JLCPCB Part #
C692156
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2A 1.3A 10uH 150mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS