HPC4018B-3R3M
MFR.Part #
HPC4018B-3R3M
JLCPCB Part #
C304354
Package
SMD,4x4mm
Description
2.3A 2A 3.3uH 55mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS