HPC3010TF-4R7M
MFR.Part #
HPC3010TF-4R7M
JLCPCB Part #
C155114
Package
SMD,3x3mm
Description
1.2A 170mΩ 4.7uH 900mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS