HFZ 1005PF-471T11
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HFZ 1005PF-471T11
JLCPCB Part #
C17395427
Package
0402
Description
1 180mΩ 470Ω@100MHz 0402 Ferrite Beads ROHS