HCI1005LF-1N5S
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HCI1005LF-1N5S
JLCPCB Part #
C127312
Package
0402
Description
1.5nH 100mΩ 300mA 6GHz 7@100MHz High-frequency inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS