HCB2012KF-260T40
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HCB2012KF-260T40
JLCPCB Part #
C356996
Package
0805
Description
1 26Ω@100MHz 30mΩ 4A ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS