GSL6TVS33A
Extended
Manufacturer
Suzhou Good-Ark Elec
MFR.Part #
GSL6TVS33A
JLCPCB Part #
C19841264
Package
SMA(DO-221AC)
Description
-55℃~+150℃ 100nA 11.3A@10/1000us 33V 40.6V 53.3V 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-221AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS