HG100M100D11PKKKSOOR
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
HG100M100D11PKKKSOOR
JLCPCB Part #
C707896
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10uF 11mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS