SC0603F8452F2BNRH
MFR.Part #
SC0603F8452F2BNRH
JLCPCB Part #
C7500195
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS