SC2010F1500F1DNKH
MFR.Part #
SC2010F1500F1DNKH
JLCPCB Part #
C3152389
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS