SC1210J1R50G1CNRH
MFR.Part #
SC1210J1R50G1CNRH
JLCPCB Part #
C5356385
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS