SMW9040S101DTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SMW9040S101DTT
JLCPCB Part #
C41406955
Package
SMD,9.5x5.6mm
Description
-20℃~+80℃ 100MΩ 100mΩ 100uH@100kHz 2 500V 500mA 50V 600Ω SMD,9.5x5.6mm Common Mode Filters ROHS