SMW4015S172HTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SMW4015S172HTT
JLCPCB Part #
C7463382
Package
4015
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 1.7kΩ 10MΩ 150V 60V 60mΩ 4015 Common Mode Filters ROHS