SLW8040S680MST
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLW8040S680MST
JLCPCB Part #
C206245
Package
SMD,8x8mm
Description
1.25A 1.45A 196mΩ 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS