SLB1206P4R3MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLB1206P4R3MTT
JLCPCB Part #
C2842803
Package
SMD,13.2x12.9mm
Description
11A 15mΩ 4.3uH 8A ±20% SMD,13.2x12.9mm Inductors (SMD) ROHS